Гроші

Нацбанк заплатить 8 млн гривень за меблі для бази відпочинку у Яремче

Google+PinterestLinkedInTumblr

Управління Національного банку України в Івано-Франківській області 12 серпня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Житлобуд-І» на оснащення оздоровчого комплексу «Прикарпаття» меблями за 7,64 млн грн., повідомляють «Наші гроші».

02-01-slider

Йдеться про базу Нацбанку в м. Яремче, по вул. Грушевського, 7, яку НБУ будує ще з 2010 року.

Замовлено меблі для спалень, тераси, більярдної, зимового саду, рецепції, а також протипожежне обладнання, замки тощо. У переліку меблів є комплекти індивідуального виготовлення з натуральної деревини ясеня та дуба. Ціни на окремі позиції в списку Нацбанк у «ВДЗ» не оприлюднив.

Власниками фірми «Житлобуд-І» є Ігор Олійник (96%), Галина Прокопик (3%), трохи менше відсотка лишається нерозподіленою часткою. Олійник є депутатом та екс-головою Івано-Франківської облради, обирався від «Нашої України».

Єдиним конкурентом фірми на тендері стало ПП «ГалКомБуд» Романа Галіпчака. На офіційному сайті фірми «Житлобуд-І» зазначений у списку «Партнери».

Нагадаємо, при голові НБУ Володимиру Стельмаху вартість будівництва «Прикарпаття» було оцінено у 30,7 млн грн, ще 6 млн грн коштували проектні роботи.

Коли НБУ очолив Сергій Арбузов, в серпні 2012 року будівельники отримали замовлення на додаткові роботи вартістю 23,2 млн грн – Нацбанку знадобилось встановити джакузі, барбекю, каміни, влаштувати зовнішній панорамний ліфт за 530 тис. грн та виконати низку інших робіт. Окрім цього у 2012 р. Нацбанк замовляв коштовні меблі за 2,3 млн грн, телевізори і іншу побутову техніку за 0,33 млн грн.

З урахуванням нинішньої закупівлі, Нацбанк під керівництвом Валерії Гонтарьовох підняв вартість облаштування бази «Прикарпаття» до 94,5 млн грн.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.