Гроші

На Верховинщині відбудеться перший Гуцульський бізнес-форум

Google+PinterestLinkedInTumblr

6-7 вересня в урочищі Запідок у селі Верхній Ясенів на Верховинщині відбудеться І Гуцульський бізнес-форум.

Перший Гуцульський бізнес-форум – це унікальна можливість для суб’єктів підприємницької діяльності, підприємливих людей та бізнес-партнерів у веденні власного бізнесу та створення різногалузевих підприємств у Карпатському регіоні. Налагодження перспективних економічних взаємин з діловими партнерами із європейських країн, а також обмін досвідом, ділове та змістовне спілкування.

До участі у форумі запрошені представники бізнесових кіл України та Європи, керівники бізнесових підприємств та компаній, управлінці Гуцульського регіону та Прикарпаття, а також ділові партнери з Європейських країн.

Працюватимуть 5 тематичних секцій: – «Гірське сільське господарство», «Сільський зелений туризм та рекреація», «Гірське лісове господарство та деревообробка», «Декоративно-прикладне і ужиткове мистецтво», «Національний природний парк «Верховинський».

Учасники форуму матимуть можливість ознайомитись з презентаціями інвестиційних пропозицій, обговорити проблемні питання, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку відповідних галузей.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.