Гроші

На Прикарпатті за рік ціни на вторинне житло зросло найбільше по Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У січні 2024 року ціна на квартири в новобудовах в Івано-Франківській області зросла на 3%. Також значно зросли ціни у вторинному житлі на Прикарпатті.

Загалом ціна збільшилася у всіх областях України, крім Полтавської та Запорізької. Херсонську, Донецьку, Луганську та Крим не враховували у дослідження. Про це свідчать дані сайту Dim.Ria.

На Прикарпатті за рік ціни на вторинне житло зросло найбільше по Україні

За рік найбільше виросла середня вартість за м² у Житомирській області – на 40%. У Харківській та Запорізькій областях зафіксоване падіння середньої ціни за м² у новобудові, відповідно, на 14% і 20%.

В Івано-Франківській області середня ціна за квартиру в новобудові зросла на 32%. Середня ціна квадратного метра на Прикарпатті – 30 479 грн.

Тим часом кількість пропозицій на ринку продажу вторинного житла зросла на 6%. За даними дослідження станом на січень 2024 року найбільше зростання середньої вартості на однокімнатну квартиру зафіксовано в Івано-Франківській та Житомирській областях – на 5,5% та 7%. На Прикарпатті ціна за однокімнатну квартиру на вторинному ринку – в середньому майже 47 тис доларів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.