Гроші

На Прикарпатті ліцеї замовили однаковий автобус з різницею у 110 тисяч

Google+PinterestLinkedInTumblr

Яблуницький ліцей в Івано-Франківській області замовив у ТОВ «Люмікар» шкільний автобус за 2,85 млн грн. Натомість  аналогічні автобуси в області два інші ліцеї купили майже на 110 тис грн дешевше. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro, пишуть Наші Гроші. Львів.

шкільний автобус новини Прикарпаття

У лютому одразу три навчальні заклади Івано-Франківської області оголосили відкриті тоги з особливостями задля придбання шкільних автобусів.

Коломийські ліцеї №4 ім. Сергія Лисенка та №9 очікувану вартість замовлення оцінили у 2,75 млн грн. А от  Яблуницький ліцей Поляницької сільської ради встановив верхній ціновий поріг на порядок вище – 2,9 млн грн. При цьому характеристики бажаного транспорту навчальні заклади виклали не просто схожими, а ідентичними. Технічна специфікація на усіх трьох закупівлях однакова слово в слово.

Читайте: Херсон до і після. Журналістка Валентина Федорчук – про вісім місяців окупації та героїв міста

Ліцеям був потрібен автобус на мінімум 28 пасажирських місць, з механічною коробкою передач, моторесурсом двигуна не менше 500 тис. км та встановленим кондиціонером. Крім того, майбутній підрядник мав забезпечити замовника оригінальними запчастинами – масляними, паливними, повітряними фільтрами та ін. на весь гарантійний термін експлуатації. А це 100 тис. км пробігу.

На всі три закупівлі прийшов один і той самий постачальник  – ТОВ «Люмікар», з одним з найпопулярніших шкільних автобусів Ataman 093S2 виробництва АТ «Черкаський автобус». От тільки для коломийських ліцеїв автобус коштував по 2,74 млн грн. А Яблунівському ліцею доведеться заплатити  2,85 млн грн.

Наразі закупівлею Яблунівського ліцею зацікавилось Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області. Однак конкретні причин початку моніторингу наразі невідомі.

ТОВ «Люмікар» засноване у 2019-му році. Єдиним власником та керівником товариства є Олексій Генін. Згідно з інформацією аналітичного порталу Clarity-project.info, компанія підписала 45 договорів на 327,4 млн грн.

Читайте: Діти сонця і степу. Як живуть херсонці на Франківщині

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.