Гроші Фото

На придбання квартири для сім’ї загиблого бійця ДУКу Дмитра Ломея поки не вистачає грошей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сьогоднішньому засіданні обласного Координаційного комітету допомоги пораненим бійцям АТО обговорювали питання купівлі житла для родини загиблого бійця ДУКу з Франківщини Дмитра Ломея.

За словами заступника директора департаменту соцполітики ОДА Ярослави Ульванської, квартиру вже знайшли.

“Ми виїжджали на Надвірнянщину, є варіанти, ми ці варіанти розглянули, хочемо їх обов’язково погодити з Правим сектором, – каже Ульванська, – пропозицій в Надвірні дуже мало, навіть ті, що бачили, нас не дуже влаштували. Єдине, що нас там влаштувало, це те, що поруч дитячий садок, поруч школа – це 5 хвилин від будинку, і  поліклініка”.

IMG_8776

Про ціну житла Ульванська говорити поки відмовилася, посилаючись на те, що спершу треба, аби на квартиру подивилися представники Правого сектору та погодили цю пропозицію. Також чиновниця зазначила, що місто Івано-Франківськ, за розпорядженням голови, перерахувало вже 100 тисяч гривень для родини Дмитра Ломея, з обласного бюджету теж виділять 100 тисяч, та  домовилися, що Надвірнянська РДА виділить 80 тисяч.

У комітеті мають сподівання, що до співфінансування житла підключиться і місто Надвірна, навколишні населенні пункти, громади і церкви,  і тоді вдасться придбати квартиру для родини загиблого бійця.

“Крім цього, ми беремо на себе зобов’язання повністю зробити ремонт у квартирі, – каже Ульванська, – там треба буде замінити вікна обов’язково, там є опалення, але нема котла. Ремонт не буде капітальний, але поточний ремонт цього житла ми зробимо, як тільки сім’я буде заселена”.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.