Гроші Фото

На Калущині обіцяють 200 тисяч на ремонт доріг (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

По сто тисяч гривень з районного бюджету виділять на ремонт доріг до Зеленого Яру та Завою. За це рішення проголосували депутати Калуської районної ради на пленарному засіданні сесії, яке відбулося 29 вересня, повідомили в РДА.

DSC00681(1)

Під час розгляду питання про перерозподіл коштів з районного бюджету депутат райради Богдан Дадяк звернувся до колег з проханням виділити кошти на ремонт дороги із села Новиця до Зеленого Яру. Пропозицію підтримала голова РДА Наталія Бабій, яка зазначила, що з приводу ремонту цієї дороги зверталося кількадесят мешканців села Зелений Яр. Депутати підтримали цю пропозицію.

DSC00689

Керуючий справами облради Іван Данів додав, що можна відремонтувати ще дорогу до села Завій, та пообіцяв, зі свого боку, посприяти у виділенні коштів з обласного бюджету. А для цього, щоб було співфінансування, необхідно і з районного бюджету спрямувати кошти. Депутати підтримали таку ініціативу.

DSC00686

Після таких рішень деякі депутати та сільські голови попросили кошти на ремонт інших доріг, які є в поганому стані. Голова РДА Наталія Бабій відзначила, що при перегляді бюджету за дев’ять місяців будуть враховувати пропозиції депутатів райради і сільських голів щодо ремонту доріг надалі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.