Гроші

На Франківщині суд покарав штрафом акушера-гінеколога, якого взяли на хабарі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прокуратура Тисменицького районного суду підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні, за яким акушера-гінеколога на Франківщині звинуватили в отриманні 5000 грн. хабаря, повідомили в обласній прокуратурі.

grnn

Завідувач відділення акушерсько-гінекологічного відділення Лисецької центральної районної лікарні вимагав та одержав 5 тисяч гривень неправомірної вигоди від місцевого мешканця за надання послуг, що входять до його службових повноважень. За ці кошти жінку, вагітну четвертою дитиною, службовець помістив у стаціонарне відділення для проведення пологів.

Лікарю передали 5000 грн., після чого його затримали «на гарячому», а предмет неправомірної вигоди вилучили. Цей злочин передбачений частиною першою статті 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи дії з використанням наданого їй службового становища).

Прокурор орієнтував суд визнати зловмисника винним та призначити покарання у вигляді максимального штрафу, передбаченого санкцією статті, із застосуванням додаткового покарання.

Врешті суд призначив йому покарання у вигляді штрафу у дохід держави в розмірі 25 500 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на строк два роки.

Write A Comment