Гроші

На Франківщині шукають гроші, аби відновити поромну переправу через Дністер

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Дністрі може бути відновлено функціонування порому. Про те, яким чином це зробити, говорили учасники круглого столу, організованого у Тисменицькій РДА. Наразі шукають джерела фінансування, повідомили в ОДА.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Так, планують відновити канатну поромну переправу через річку Дністер у селі Довге.

Відновлення переправи ініціював голова Тисменицької районної ради 2000-2010 років Микола Нагорний та представник громадської організації «Агентство сталого розвитку Тисмениччини» Галина Гільтайчук.

Учасники круглого столу виоішили, що пропозиції, подані в проекті, є цікавими та перспективними не лише у плані популяризації туризму, а й соціально-економічного розвитку Тисменицького та Галицького районів. Особливо, якщо враховувати, що поромна переправа у перспективі може використовуватися не тільки для перевезень пасажирів, а й різних вантажів.

Облаштувавши річкове сполучення, як мешканці, так і підприємства, які проводять там свою діяльність, отримають нові можливості, зручності та перспективи.

Для початку роботи наразі необхідно, як зазначалося під час круглого столу, провести експертизу, інвентаризувати обладнання та вишукати джерела фінансування. Серед них, окрім бюджетних, можуть бути також спонсорські та грантові.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні