Гроші

На Франківщині фірма депутата Надвірнянської міськради заробить 7 млн грн на ремонті дороги

Google+PinterestLinkedInTumblr

Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому у липні-серпні уклало угоди на ремонт доріг на суму 16,35 млн грн.

remont_dorogy_vinnycja

Про це повідомляє сайт Наші гроші.

З них 9,27 млн грн отримає ТОВ «Будівельна компанія ТрейдЗахідБуд» на капітальний ремонт вул. Деповської (площа ремонту 7585 кв. м) і вибірковий капітальний ремонт вул. Гарбарської від вул. Василіянок з виїздом на вул. Галицьку (площею 5694 кв. м).

Ще 7,08 млн грн мають заплатити ТОВ «Івано-Франківськавтодор» за капітальний ремонт вул. Йосипа Сліпого (площа 3712 кв. м). і вибірковий капітальний ремонт вул. Кисилевської (площею 6964 кв. м).

Передбачено влаштування бордюрів і нового покриття проїжджої частини, ремонт тротуарів, розмітка дороги, ремонт дощової каналізації та ін.

«БК ТрейдЗахідБуд» заснували Ігор Дем’янів і Юрій Ткачук.

«Івано-Франківськавтодор» заснували Андрій Шуневич та Ігор Возний, депутат Надвірнянської міської ради, обраний від «Сильної України» Сергія Тігіпка. Наразі Возний входить до депутатської групи «Рідне місто».

В усіх цих тендерах намагалось взяти участь ПАТ «Івано-Франківське СУМБ», але його пропозиції відхилили через претензії до розрахунків. Також по одному тендеру учасник не підтвердив наявність необхідного обладнання. Власником акцій цього підприємства є Ігор Олійник, депутат Івано-Франківської облради від партії «Наша Україна».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.