Гроші

На аукціоні OpenMarket виставили на продаж комплекс “Льодова арена” у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) виставили на продаж комплекс “Льодова арена”, що розташований у Івано-Франківську.

Комплекс складається з ресторану, готелю, аквапарку, льодової арени, рухомого майна та земельної ділянки, повідомляє Репортер.

комплекс "Льодова арена" новини Івано-Франківська

Об’єкт знаходиться на земельній ділянці загальною площею 1,7445 га, кадастровий номер: 2610192001:25:009:0035, цільове призначення – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, для обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу (Льодова арена), яка розташована за адресою: Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, село Крихівці, вулиця Довженка, земельна ділянка 29, – йдеться в описі лоту.

«Це повністю готовий розважальний бізнес, в який можна інвестувати та займатися його розвитком. Покупцю в цьому допоможуть туристичні можливості Франківщини, а також зручне розташування й інфраструктура», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Читайте: Працівниці «Івано-Франківськгазу» шиють футболки захисникам на передову (ВІДЕО)

Стартова ціна лоту — 67 499 878 грн.

Дата проведення аукціону: 14 червня 2022 року.

Детальна інформація про аукціон: setam.net.ua/auction/508941

Довідково:

Аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) — це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажу з початку роботи 18 млрд грн.

Волонтери #SaveUkraineNow передали військовим 40 тепловізорів

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні