Гроші

Міста-побратими Івано-Франківська надали місту гуманітарну допомогу на 1 млн. грн.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

12 тон гуманітарного вантажу, на суму більше 1 млн. грн., передали міста-побратими Івано-Франківська для допомоги переселенцям.

З проханням про допомогу до поріднених міст іванофранківці звернулися ще влітку минулого року. З того часу допомогли громади міст Свідніца, Новосоль, Ополє, Кашалін Республіки Польща та міста Єлгава Латвійської республіки.  Про це йшлося на оперативній нараді у міського голови.

“Місто Івано-Франківськ має 22 поріднені міста в різних країнах, які завжди підтримують наше місто в складних ситуаціях. Так було в 2008 році після повені та 2010 під час епідемії грипу.  Міста-побратими відгукнулися на наше звернення і цього разу”, – розповіла начальник управління  економічного та інтеграційного  розвитку Надія Крохман.

Відтак, за її словами, 20 серпня минулого року з міста Свідніца передали гуманітарну допомогу івано-франківській обласній організації Товариства Червоного Хреста  на загальну суму 19 тис. 532 євро.

3 вересня через дипломатичні місії Латвійської республіки місто Івано-Франківськ отримало гуманітарну допомогу від міста Єлгава. Відправником допомоги був український культурний центр «Джерело». Крім того 5 вересня 2014 року з міста Єлгави через посередництво українського культурного центру «Джерело» перерахували 5 тисяч євро на спеціальний рахунок для надання допомоги біженцям.

11 вересня в Товариству Червоного Хреста надано вантаж гуманітарної допомоги з Новосольського повіту, на суму 2700 євро.

29 жовтня надійшла допомога з міста Ополє на загальну суму 30 тис. польських злотих.

Також, 23 січня в Червоний Хрест поступив вантаж гуманітарної допомоги з міста Кошалін загальною вагою близько 1,5 тони. Даний вантаж очікує на дозвіл Міністерства соціальної політики України про визнання його гуманітарною допомогою після чого буде розмитнений і переданий робочій групі з питань розподілу гуманітарної допомоги.

Допомога містила одяг, постільну білизну, обігрівачі, канцтовари, електрочайники та інше.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.