Гроші

Міська рада дала дозвіл на автономку людям, яких ошукав «Екватор-іф»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 19 лютого, сесія Франківської міської ради надали дозвіл на відключення від централізованого опалення 59 людям, які вже самовільно відключилися, бо були обмануті фірмою «Екватор-іф»

Читайте детальніше про аферу: “Ви попали”, – Анушкевичус про франківців, яким встановили опалення з “липовими” документами.

Питання розглядали довго, спочатку пропонувалося лиш припинити нараховувати мешканцям гроші за тепло, яке по факту вони не отримують, бо «Екватор-іф» від мережі їх відключив. Депутат Ярослав Бачкур вніс свій проект «За умови погашення боргу, «Теплокомуненерго» та СТЕКу – видати технічні умови споживачам та оформити акти на відключення централізованого опалення».

Бачкур каже – люди готові погасити той борг, тільки щоб узаконити свою автономку.

Мер же апелював – «Таким чином ми можемо відкрити ящик Пандори, і завтра буде другий «Екватор», післязавтра – третій».

Ідею, як не відкривати той ящик, підкинув депутат Володимир Чорноус – прописати у рішенні сесії, що список з 59 людей є виключним і розширенню не підлягає.

Ще один депутат Сергій Борзов запропонував, щоб мешканцям таки списали борг, мова іде про 70 тисяч, адже люди того тепла не отримували.

За те і проголосували – дозвіл на автономку дали, борг пробачили. Разом з тим тепер у місті мають провести інформаційну кампанію – аби подібні афери більше не повторювалися.

Читайте також: Окрім афер зі встановленням опалення, підприємець Олексин продавав “уявні” квартири у Франківську

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.