Гроші

Мінімалізм понад усе. В Івано-Франківську набирає популярності нове житло формату Smart

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Будівельний ринок Івано-Франківська поступово набуває змін, тож аналітичний центр «Благо» дослідив, як фінансові, психологічні та економічні фактори вплинули на потреби покупців. Результати свідчать, що значну частку запитів становлять саме малогабаритні квартири. Великі метражі уже не так приваблюють клієнтів через значну собівартість.

Під впливом таких змін на ринку нерухомості Івано-Франківської області з’явилась нова концепція дому: маленька розумна квартира, або smart house. Такий формат відкрив для багатьох прикарпатців можливість купити квартиру в новобудові, адже ціна на неї значно менша ніж на стандарт-житло.

У місті будується декілька об’єктів такого формату, але найбільш масштабним проектом є район «Manhattan».

Зараз в Івано-Франківську можна знайти бюджетні варіанти площею від 30 м2. Потенціал таких квартир досить великий, бо дозволяє франківцям суттєво заощадити як на енергозабезпеченні, так і на облаштуванні нового помешкання.

Планування розробляється так, щоб задіяти кожен квадратний метр, і щоб у власника дому не виникало відчуття браку простору через невеликі габарити. Досягти такого результату вдається шляхом зонування приміщення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.