Гроші

Львівська фірма відремонтує “Княгинин” у Франківську за 4 мільйони гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За капітальний ремонт народного дому «Княгинин» на вулиці Галицька, 40 береться львівська фірма “Комерційна група “Інтер-Профіт”. Відтак на тендері вдалося зекономити 2 мільйони.

Торги  стартували з вартості робіт – 6,3 млн. У тендері взяли участь дві фірми – “ГалКомБуд” і “Інтер-Профіт”, яка й запропонувала нижчу вартість робіт – 4,16 млн грн.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року УКБ Івано-Франківського МВК уклала договір з цією ж фірмою на ремонт народного дому “Княгинин” на 1 365 259 грн. За ці  гроші відновили фасад.

Народний дім «Княгинин» знаходиться в найстарішому мікрорайоні міста Івано-Франківська – Княгинині. Побудований у 20-х роках ХХ століття за кошти мешканців. Це була унікальна для міста архітектурна споруда, яка мала як історичне? так і національне значення. На фасаді будинку був напис «Читальня «Просвіти» в Княгинині», ця читальня колись згуртувала при собі усе українське населення міста. В радянські часи будинок тривалий час працював як кінотеатр «Комсомолець». В 90-х роках княгининський осередок «Просвіти» відновив свою роботу і за його зверненням будинок було перейменовано в «Народний дім «Княгинин». Тут проводились різноманітні заходи, збори, концерти, вистави. «Княгининська» просвіта знову об’єднувала навколо себе мешканців Княгинина, організовувала співпрацю з іншими мікрорайонами міста.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні