Гроші

Купівля квартири від забудовника, що вибрати: чорнова обробка чи з ремонтом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Коли наважуєшся придбати власне житло, важливо враховувати кожну з дрібниць, адже вони можуть сильно впливати на вартість. Забудовники сьогодні пропонують квартири, як тільки з чорновою обробкою, так і з уже готовим косметичним ремонтом. Природно, що другий варіант буде коштує трохи дорожче. Чи варто переплачувати, що вибрати – чорновий або чистової ремонт, обговорюємо і вибираємо в нашій статті.

Чорнова обробка квартири

На українському ринку нерухомості цей варіант найпоширеніший. Власникам подобається, що вартість квартири без ремонту трохи нижче, а для тих, хто не поспішає переїжджати і має в своєму розпорядженні час і сили для того, щоб зробити ремонт самостійно, – ідеально. Що розуміється під чорновою обробкою? Виконання ряду робіт, таких як:

  • монтаж склопакетів і вхідних дверей;
  • всі комунікації, заведені всередину квартири: електрику, водопровід, каналізація, опалення та інше;
  • стяжка підлоги (не виконується в монолітних будинках);
  • чорнова обробка стін і стелі.

Це найпоширеніші опції, що входять в квартиру з чорновим ремонтом. Потрібно розуміти, що переїхати і жити відразу ж не вийде. Власникові доведеться виконати мінімальний косметичний ремонт, обзавестися сантехнічним обладнанням і т.д. Потрібно бути готовим і до того, що протягом кількох місяців на сходовій клітці і в сусідніх квартирах буде проводитися ремонт, тому навіть якщо переїхати вийти в мінімальні терміни, про комфорт і тиші доведеться забути.

Чистова обробка/косметичний ремонт

Цей варіант включає в себе всі виконані роботи по чорновий обробці, і ще ряд робіт з косметичного ремонту:

  • підготовка підлоги і стін для покриттів (лінолеум, ламінат, шпалери, фарба);
  • вирівнювання стін і стелі, наноситься штукатурка, шпаклівка, грунтовка, побілка, іноді паперові шпалери;
  • базовий набір сантехніки – унітаз, ванна, умивальник і змішувачі;
  • підготовка кухонного фартуха, часто з плитки, також кахлем обкладений сантехнічний вузол;
  • монтаж міжкімнатних дверей.

Це мінімум для чистової обробки. Залежно від забудовника, він може змінюватися або доповнюватися.

Якщо у вас немає часу займатися ремонтом, потрібно якомога швидше переїхати у власну квартиру, то краще вибрати варіант з чистової обробкою. Познайомитися з перевіреними квартирами з ремонтом можна тут.

Якщо час займатися ремонтом є, то краще не переплачувати. На жаль, косметичний ремонт від забудовника залишає бажати кращого в плані якості і естетики, а ось ціна на квадратний метр зростає пристойно. Ще один варіант – розглянути об’єкт на вторинному ринку. Щоб убезпечити угоду, співпрацюйте з професіоналами. Фахівці агентства нерухомості TopEstate підготували для вас актуальну базу квартир, серед яких ви обов’язково знайдете підходящий варіант. Детальніше на сайті компанії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.