Гроші

Критерії вибору однокімнатної квартири

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відома компанія ЛУН, спеціалізацією якої є просування сервісів, які допомагають шукати нерухомість по всій Україні та за її межами, проводить зміну назви власного загальнонаціонального сервісу, який з недавніх пір буде мати новий бренд і називатиметься Flatfy. Такий бренд у компанії був і раніше, але тільки за кордоном. Залишиться і бренд ЛУН, але відтепер – тільки для здійснення пошуків, що стосуються новобудов. А от з новинами ринку, що займається «вторинкою», тепер клієнти будуть знайомитися, переходячи на сайт flatfy.ua.

Причина появи двох різних брендів

Серед причин, що спонукали компанію до ухвалення рішення розділення брендів, слід виділити наступні:

  1. Велика кількість клієнтів ставляться до бренду ЛУН, як до сервісу, на якому можна шукати новобудови. І це не дивно, адже останніх 8 років уся активність, телереклама та інші заходи компанії були спрямовані на висвітлення і закріплення саме такої думки. У той же час багато людей займаються пошуком «вторинки», що створювало невідповідність рекламної активності з функціями, що дозволяють користуватися сервісом.
  2. Неабиякий вплив на бренд і від того, що ЛУН агрегує контент, пов’язаний зі «вторинкою», а його якість – далеко не завжди ідеальна.
  3. Запущений iOS-додаток під назвою Bird, який допомагає клієнтам оформляти орендні стосунки стосовно київських квартир. Додаток вирізняється хорошим рейтингом та великою кількістю завантажень, будучи лідером у своїй категорії. Таким чином, доцільно проводити розвиток продуктів, використовуючи різні бренди.

Заплановані зміни

Поступової зміни бренду ЛУН з боку компанії не відбудеться. Він залишатиметься, охоплюючи усі теми, пов’язані з новобудовами та урбаністикою. Натомість вплив ребрендінгу буде на реструктурування і інші подібні процеси в компанії, що перетворять Flatfy на окремий бізнес-підрозділ.

Відповідно, сервіси збережуть свою функціональність і після того, як відбудеться запуск Flatfy. Перейшовши на домен flatfy.ua, можна без проблем відшукати сервіс під назвою Flatfy, а якщо клієнтам потрібно знайти новобудову за допомогою ЛУН, то це можна зробити, використавши адресу lun.ua.

Як ребрендінг вплине на бізнес

На думку компанії, якщо сервіс розділити на два бренди різного типу (для новобудов та «вторинки»), то для бізнесу це матиме позитив. Головне – унеможливити негативний ефект, пов’язаний із SEO-трафіком, що може виникнути, враховуючи розмежування.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.