Гроші

«Ковідного» літа Прикарпаття більше заробило на туристах, ніж торік

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Місцеві бюджети Івано-Франківської області з січня до листопада цього року поповнилися на 5,5 млн грн туристичного збору. Це становить понад 91% торішнього показника за аналогічний період.

Про це повідомив начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко у Facebook.

«Туристичний збір Івано-Франківської області за 11 місяців 2020 року становить 5,5 млн грн, або 91,39% відповідного показника 2019 року. Цифри засвідчили, що Прикарпаття у другій половині “ковідного” літа було популярною туристичною дестинацією в Україні», – зазначив Передерко.

Читайте також: (Не)доступні Карпати. На який відпочинок цьогоріч можуть розраховувати туристи

За його словами, лідерами за надходженнями стали Яремчанська міська рада – 3 982,97 тис. грн, Івано-Франківська ОТГ і МР – 826,42 тис. грн і Косівський район (разом із Космацькою і Яблунівською громадами) – 106,25 тис. грн.

Як додав Передерко, 2020-го в області спостерігали цікавий тренд: туристи все більше влітку цікавилися відпочинком на природі, зокрема у Дністровському каньйоні. Так, Городенківський район цьогоріч зібрав 75 тис. гривень туристичного збору.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні