Гроші

Комунальне майно Франківська здаватимуть в оренду та продаватимуть через Prozorro

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 18 січня, франківська мерія  підписала декларацію про приєднання міста до реформи держпродажів.  Місто розпочинає співпрацю з платформою ProZorro.Продажі.

Про це у мережі Facebook повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Відтепер продаж і оренда комунального майна Івано-Франківська буде здійснюватись через прозорі електронні аукціони.

“Ми вже працюємо через платформу ProZorro у всіх тендерних закупівлях від 50 тис. грн, але в ній є й інші механізми, які потрібно використовувати. Одним з них є продажі комунального майна на електронних торгах. Це пілотний проект й такі кроки – це вимога часу. Адже я переконаний, що завжди краще бути першими, ніж потім наздоганяти”, – повідомив Марцінків.

Франківськ – одне з міст-інноваторів, де впровадили систему ProZorro ще до того, як це стало обов’язковим.

Цього ж дня о 14:00 в Urban Space 100 розкажуть, як контролювати владу через систему ProZorro.Продажі.

Електронна система продажу майна Prozorro.Продажі на місцевому рівні забезпечує прозорість, унеможливлює дискримінацію та надає об’єктивну оцінку пропозицій при продажі та оренді майна комунальної власності.

Презентувати входження проекту в Івано-Франківськ буде його керівник, радник Міністра інфраструктури України – Олексій Соболев.

Івано-франківська міська рада запроваджує оренду комунального майна через он-лайн сервіс ProZorro.Продажі та активно впроваджує Систему публічних електронних закупівель ProZorro.

На заході будуть обговорюватися інструменти контролю та аналітики представниками громадського сектору, журналістами та громадянами міста за ефективним використанням ресурсів громади.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.