Гроші

Коли ціна на вживану техніку Apple знизиться?

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середині вересня американський бренд Apple презентував нову лінійку флагманських смартфонів. Уже в середині жовтня на полицях українських магазинів з’явилися айфони 15, в декількох серіях, що відразу призвело до зльоту продажів. Вільний продаж останньої версії телефонів завжди є ознакою зниження ціни на торішню та попередні моделі. 

ціна на айфони новини Івано-Франківська

З огляду на кількість поціновувачів продукції бренду, десятки тисяч iPhone кількох поколінь вирушили до спеціалізованих магазинів за програмою Trade-In. Сьогодні більшість користувачів, які цінують продукція від Apple, але не готові переплачувати за її новинки, чекають сезону зниження цін, купуючи вживані айфони з максимальною вигодою. 

Попри вельми яскраву презентацію останньої лінійки, торішній варіант практично не поступається своєму аналогу, має чудову камеру і продуктивні складники.

Коли почнеться період зниження цін на вживані iPhone?

Період поступового коригування вартості зазвичай починається з масовим продажем останньої серії. Зазвичай, вже до кінця жовтня в більшості роздрібних торговельних мереж з’являються айфони без попереднього замовлення, але зміна ціни, як показує практика, залежить від декількох факторів:

  • наявність iPhone 15 у вільному для покупки доступі;
  • надходження всіх модифікацій (різні моделі мають різний період постачання);
  • кількість обміняних у магазинах моделей попередніх поколінь;
  • прив’язка до свят тощо.

У більшості країн, падіння цін може бути пов’язано з Чорною П’ятницею або іншими тематичними святами, в які заведено оновлювати техніку. В Україні ця практика не має такого широкого поширення, тому точно сказати, коли ціна впаде до мінімальної ніхто не береться.

Де купити iPhone за мінімальною ціною?

Важливо зазначити, що компанія Apple не має офіційного магазину на території країни. Реалізацією її продукції займаються ліцензовані дилери, які замовляють партії смартфонів безпосередньо у представництв бренду закордоном. Україна входить до десятки країн з найменшою роздрібною ціною на американські телефони преміального сегмента, при цьому, вживані моделі мають ще більш привабливу вартість.

Коригування ціни багато в чому залежить і від популярності конкретної лінійки, серед користувачів. Проте, спеціалізований інтернет-магазин Grokholsky завжди відстежує тенденцію популярності й зростання продажів на б/в айфони, пропонуючи найбільш привабливі умови для покупки.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.