Гроші

Іванофранківцям без лічильника доведеться доплатити за 9 місяців споживання газу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Іванофранківцям, в оселях яких немає газового лічильника, доведеться доплатити за газ за 9 місяців: з травня 2015-го по січень 2016 року, повідомляє Івано-франківськгаз.

рахунки за газ

Як пояснили «Репортеру» в ПАТ «Івано-Франківськгаз»,  Окружний адміністративний суд міста Києва визнав незаконною та скасував постанову уряду, якою було знижено норми споживання газу для тих домогосподарств, де немає лічильників. Вартість фактично спожитого природного газу за період з травня 2015 по січень 2016 року іванофранківцям перерахують. Цю суму внесуть до платіжок у графу «*Загальна сума перерахунку через різницю норм споживання».

У ПАТ «Івано-Франківськгаз» заспокоюють, що на сплату боргу, який з’явиться внаслідок перерахунку, споживачам дають час до 1 грудня 2016 року.

“Враховуючи складну економічну ситуацію в країні, розстрочення загальної суми перерахунку буде проведено автоматично і не потребує підписання додаткових документів, або інших дій з боку споживача. У зв’язку з цим, пропонуємо споживачам виплачувати загальну суму перерахунку частинами протягом наступних 9 місяців та погасити донараховану суму повністю до 01.12.16 року. Щомісячна сума розстроченого платежу зазначена в рахунку на лицьовому боці в графі «Погашення різниці норм споживання»”, – роз’яснила фахівець із зв’язків з громадськістю Івано-Франківськгазу Галина Цап.

Споживачам, які мають пільги або субсидії, необхідно звернутися за роз’ясненнями щодо належної їм компенсації  в зв’язку з перерахунком вартості природного газу, до відповідних органів соцзахисту. До 1 грудня 2016 року зазначена в графі «*Загальна сума перерахунку через різницю норм споживання»  заборгованість не буде підставою для відключення споживача від газопостачання.

Норми споживаня прродного газу ви можете переглянути на сайті 104.ua.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні