Гроші

Івано-Франківський медуніверситет відсудив у випускника 128 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Волинський суд зобов’язав випускника Івано-Франківського медуніверситету повернути навчальному закладу 128,1 тис грн за навчання. Встановлено, що лікар після інтернатури відмовився три роки відпрацювати у Ратнівській лікарні за направленням, хоча це було в умовах договору, пише Zaxid.net.

Івано-Франківський медуніверситет відсудив у випускника 128 тис грн

Як йдеться у рішенні Ратнівського райсуду, студент був зарахований на навчання в Івано-Франківський медичний університет у 2011 році. Згодом сторони підписали угоду, згідно з якою після навчання на державній формі випускник повинен був відпрацювати три роки за направленням. У випадку відмови він повинен був повернути гроші за навчання та отриману стипендію.

У 2017 році чоловік закінчив навчання. Тоді ж його відправили на інтернатуру в Ратнівську центральну районну лікарню. Інтернатуру він закінчив у 2020 році. Після цього мав би влаштуватись на роботу в медзаклад та відпрацювати три роки, але лікар від цієї можливості відмовився.

Згодом Держаудитслужба проводила перевірку діяльності навчального закладу і виявила порушення, «що призвели до матеріальної шкоди державному бюджету у зв’язку із невідпрацюванням випускниками університету за направленнями». Після цього медуніверситет подав позов до суду з вимогою відшкодувати витрачені на навчання гроші.

Суддя Оксана Свистун дослідила матеріали справи та дійшла висновку, що позов необхідно задовольнити. Відтак випускник повинен відшкодувати університету 128,1 тис. грн та ще 2,6 тис. грн судових витрат.

Рішення поки не набрало законної сили, відповідач може подати апеляцію.

Читайте: МОЗ оголосило конкурс на посаду ректора Івано-Франківського медуніверситету

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.