Гроші

Івано-Франківськ прийматиме авіарейси із Відня та Києва

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 25 жовтня МАУ і «Дніпроавіа» запускають нові рейси з Івано-Франківська. МАУ полетить до Києва, «Дніпроавіа» – до Відня.

8fa1057725e596c53bbcfef921622f4f[1]

Зараз напрямок Київ-Івано-Франківськ експлуатується МАУ за код-шерінговою угодою з «Дніпроавіа», які літають на Embraer-145. Але вже 25 жовтня МАУ запустить власні рейси на Boeing-737 і Embraer-190 з двома класами обслуговування (бізнес і економічним), й обіцяє наростити частоту до семи разів на тиждень, інформують Вести.

Виліт із Борисполя буде о 19:35, приліт в Івано-Франківськ – о 20:55, зворотній рейс із Івано-Франківська – о 07:00, приліт до Києва – о 8:15.

«Планована ціна квитка в одну сторону від 1180 грн, в обидві – від 2 403 грн. Можливо, ціни далі знизять – будемо дивитися за наповнюваністю рейсів», – повідомила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Як повідомив комерційний гендиректор «Дніпроавіа» Сергій Посилаєв, на напрямку Київ-Івано-Франківськ влітку компанія здійснює дві частоти на тиждень: по понеділках і неділях, а в зимовому розкладі планувала збільшити до семи. Зазвичай «Дніпроавіа» нарощують частоту всіх буковельських рейсів напередодні Нового року.

«Випадає сніг, збільшується кількість туристів», – пояснив Посилаєв.

Розклад дещо відрізняється від МАУ, однак рейс зі столиці теж вечірній: виліт о 20:50, приліт в Івано-Франківськ о 22:15, а буковельский ранковий: виліт о 7:15, повернення о 8:35.

Також “Ryanair” не прийде в Україну до підписання «відкритого неба» з ЄС

Переносити виліт із Борисполя в Жуляни («Дніпроавіа» використовує для своїх рейсів обидва київські аеропорти) в компанії не вважають економічно доцільним.

«Ми збираємо на ці рейси трансферних пасажирів, одного київського потоку влітку не вистачає для окупності», – пояснив Посилаєв.

Зараз доступні квитки за ціною від 4 тис. грн в одну сторону.

Цієї осені «Дніпроавіа» запустить також австрійський рейс між Віднем та Івано-Франківськом.

«Запускаємо з листопада, зараз тривають переговори із замовником рейсу, “Буковелем”, про вартість квитків. Але вже визначені дні – понеділок і п’ятниця. Продаж відкриється на початку осені. У піковий сезон частоту будемо нарощувати, якщо побачимо необхідний попит», – розповів Сергій Посилаєв.

Write A Comment