Гроші

Інструменти для залучення клієнтів від Kyivstar

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Київстар пропонує українським підприємцям зручне рішення для створення таргетованих розсилок у Viber та СМС-повідомлень. Сервіс ADWISOR — це інтелектуальна платформа для створення рекламних кампаній та залучення клієнтів.

rSkE-0GkA3bTIbB9aAPKKdm0xn8INeCccjrDy3xqOP1u534XozcBi3qdn7EjkmZm2QH_Zpr9UDh3vj-aT8oO-E0QKriYCz2Gl5sLSsm0xfmHN5hOVe--VnmvFBQRaY68_l3VDqH_nO9TRQDGS0vsVUI

Переваги використання інтелектуальної платформи ADWISOR

Основа якісної маркетингової кампанії — правильний таргетинг. За допомогою інтелектуальної платформи від Kyivstar можна налаштувати розсилку за понад 100 параметрами Big Data.

Крім того, ADWISOR має низку переваг:

  1. Дозволяє підвищити впізнаваність бренду — надсилайте рекламні повідомлення від альфа-імені компанії. Щоб його отримати потрібно подати відповідну заяву до Kyivstar та підписати договір. Процес займає не більше 14 днів.
  2. Шаблони аудиторій — заздалегідь налаштуйте параметри аудиторії та збережіть їх як шаблон. Це значно спростить створення наступних кампаній. Кількість шаблонів необмежена.
  3. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий — кожен етап створення розсилки для залучення клієнтів покроково пояснений. Якщо складнощі все ж виникли, у Довідці зібрані усі поширені питання з вичерпними відповідями.
  4. Гнучкий бюджет — вартість рекламної кампанії залежить від кількості повідомлень та фільтрів, які обрані для сегментування аудиторії. Тому можна налаштувати розсилку на будь-який бюджет.
  5. Детальне налаштування — встановіть точну дату та час старту розсилки або запустіть її відразу після створення.

Після завершення маркетингової кампанії інтелектуальна платформа ADWISOR надасть детальну звітність з її результатами.

Безкоштовне користування ADWISOR

Спеціально для українських підприємців Kyivstar надає безкоштовний доступ до інтелектуальної платформи на цілий місяць у тестовому режимі. Вам буде відкрито доступ до всіх можливостей ADWISOR, щоб на власні очі побачити як функціонує цей інструмент.

У рамках тестового періоду можна створити до 10 персоніфікованих СМС-повідомлень та відправити абонентам мережі Київстар.

LzSKl_ejvTYhBMzDIf5KxEKy5c05w8Dw0fKgZwzBVCpJAoPntLVU-HYpvgACCWwBUHJxC_jev6wHl9nGeIg1hnlrjbI4jqebxsh56_iU6Rqt7uG8jZAM-_JMUNK3gXKLc6VFz6MeX1e7CAN3T3Dzt_c

Покрокова інструкція зі створення розсилки на ADWISOR

Створити розсилку СМС-повідомлень серед абонентів мережі Київстар за допомогою інтелектуальної платформи легко. Достатньо виконати такі кроки:

  1. Обрати розділ «Мої знижки».
  2. Налаштувати аудиторію за допомогою параметрів Big Data та геолокації.
  3. Зазначити текст розсилки. Повідомлення може містити до 5 СМС.
  4. Зазначити бюджет та надіслати текст на модерацію.
  5. Встановити дату, час та запустити розсилку.

Оплата за рекламну кампанію відбувається після її завершення. За більш детальною інформацією можна звернутись до контакт-центру.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.