Гроші

Ідеальна співпраця: як організувати спілкування з рієлтором?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Співпраця зі справжнім професіоналом у сфері нерухомості завжди зробить пошуки більш швидкими та комфортними. Наприклад, якщо цікавить продаж квартир в Чернівцях, фахівці агенції нерухомості Atlanta допоможуть знайти об’єкт за вашими запитами. Проте чи замислювалися ви, що результативність співпраці з рієлтором залежить не тільки від нього, але й від покупця?

Правила ефективної взаємодії з рієлтором

З різними потенційними покупцями може бути більш складно або легко працювати. Задача рієлторів — задовольнити запити кожного. Проте клієнтам краще за все дотримуватися правил, завдяки яким співпраця стане комфортною для обох сторін:

  • конкретизуйте запити — краще за все шукати не абстрактне житло, а об’єкт, розташований у конкретному мікрорайоні, з певною кількістю кімнат, площею, станом ремонту, на тому чи іншому поверсі;
  • визначтеся з бюджетом — має бути порогова сума, перевищити яку не можете в жодному разі;
  • осмислено ставтеся до переглядів — щодня ходити на «екскурсії», якщо об’єкти уже від початку не подобаються за характеристиками, — не найкраща стратегія.

Не буде зайвим перед зверненням до фахівця з нерухомості самостійно вивчити ринок. Це допоможе зрозуміти, наскільки реальними є ваші запити, відтак під час спілкування з рієлтором ви матимете певні аргументи. Також не забувайте про такі загальноприйняті норми, як ввічливість, тактовність, повага до особистого часу тощо.

Принцип обережності: на що звертати увагу під час співпраці?

Щоб отримати більше впевненості у фахівці, краще за все одразу знати, за що саме платитимете гроші за умови успішної угоди. Наприклад, не буде зайвим з’ясувати, чи перевірятимуть представники агенції документи на нерухомість, чи супроводжуватимуть під час поїздки до нотаріуса.

З обережністю ставтеся до рієлторів, які намагаються на вас тиснути. На жаль, бувають ситуації, коли спеціаліст пропонує буквально одразу сплатити завдаток за перший-ліпший об’єкт або схиляє до покупки житла у зовсім іншому районі. Не забувайте про власні інтереси та визначтеся самостійно (чи разом із близькими людьми), що конкретно шукаєте.

Також запорукою успішної співпраці стане звернення до перевірених агенцій нерухомості. Вони дбають про свій імідж, тому тримають у штаті лише справжніх професіоналів.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.