Гроші

Гончарук каже, що дороги в Івано-Франківській області будуть

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 11 березня, під головування керівника Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука відбулася нарада по ремонту доріг області. Запрошені – народні депутати, керівники облради, департаментів ОДА, голови РДА та ОР.

«Всі ви чули, що ми долучилися до проекту «Єврокарпатська ініціатива», – розпочав Гончарук, – реалізація цього проекту одне з пріоритетних завдань перед нами всіма. Ми повинні розуміти, що ніхто нам нічого не принесе на тарілочці, самі мусимо стукати у двері, проявляти ініціативу. І відповідати перед мешканцями за раціональність, прозорість і обґрунтування використання коштів».

Dorogy_04
Основний напрямок проекту – це розвиток інфраструктури – доріг, зв’язку та ІТ-інженерії.

«Настала весна і дороги треба робити, – наголосив він, – 2 березня були внесені зміни до бюджету і виділено 700 мільйонів на дороги, в тому числі і на дороги нашої області. Це Мукачево-Львів, Стрий – Мамалига та Татарів – Кам’янець-Подільський».

Він наголосив, йому соромно за дороги області.

«Мене питають – чи будуть дороги?, – кажу будуть, бо без них ми приречені на деградацію. Нині дуже важко працювати з керівниками облавтодору та служби автомобільних доріг. Чи їх керівники на своєму місці? Ні. Але ми повинні почати зміни»

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.