Гроші Світ

Головну ялинку Франківська не придбали, а взяли в оренду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

КП «Івано-Франківськміськсвітло» планувало придбати головну новорічну ялинку міста у ПП «Ялинка України» за 562 тис грн, але через рішення Антимонопольного комітету про скасування результатів тендеру ялинку взяли в оренду.

Про це повідомляє КУРС.

Видання зазначає, що міська влада Івано-Франківська була змушена орендувати ялинку у ПП «Ялинка України» у зв’язку з рішенням Антимонопольного комітету від 12 грудня, яким комітет зобов’язав КП «Івано-Франківськміськсвітло» скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Люм’єр Україна» та рішення про визнання ПП «Ялинка України» переможцем тендерної закупівлі.

Директор КП «Івано-Франківськміськсвітло» Віктор Синишин зазначив, що вартість оренди ялинки на період новорічно-різдвяних свят складе орієнтовно 48-49 тис грн.

Також в оренду у ПП «Ялинка України» взяли новорічні іграшки, які зняли з ялинки перед встановленням 3D-ілюмінації. За словами Синишина, наразі повертати іграшки на ялинку не будуть.

Синишин зауважив, що рішення Антимонопольного комітету, ймовірно, оскаржуватимуть у суді, але вже у 2017 році.

Раніше повідомлялося, що цьогорічна головна ялинка є штучною, її висота – 18 м, діаметр знизу – 8 м.

Нагадаємо, 18 грудня під співи й конфеті в Івано-Франківську засвітили головну ялинку. А 24 грудня головна вона засяяла 3D-ілюмінацією.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.