Гроші Спорт

Футболку франківського школяра з автографом Роналду продали за 70 тис грн

Google+PinterestLinkedInTumblr
Благодійний аукціон координаційного центру #SaveUkraineNow завершено. Лот аукціону — футболка з автографом всесвітньо відомого гравця Кріштіану Роналду, підписана на матчі Португалія-Україна, який відбувся 22 березня 2019 року в Лісабоні.
Власник футболки з автографом Роналду — 14-річний український школяр Володимир Романчук. Хлопець народився в Івано-Франківську, тож вирішив таким чином зібрати гроші для військових ТрО та ЗСУ з Прикарпаття, які зараз на передовій. Переможцем став Руслан Карий, який зараз мешкає в США, зі ставкою у 70 тис грн, пише Репортер.
Футболку франківського школяра з автографом Роналду продали за 70 тис грн
Стартова ціна лота була 30 000 грн. Один крок – 5 000 грн. Ставки можна було робити в коментарях під постом про аукціон центру #SaveUkraineNow.
Переможцем аукціону став Руслан Карий, який зараз мешкає в США. Він є переможцем багатьох благодійних аукціонів на підтримку наших військових. 
Команда Координаційного центру #SaveUkraineNow дякує переможцю та учасникам, а також власнику футболки за наданий лот.
Історія з футболкою дійшла до Кріштіану Роналду і сьогодні координаційного центру отримала таку реакцію від легендарного футболіста:
Сподіваюся, що моя футболка з матчу з Україною в 2019 допоможе молодим людям мати краще майбутнє. Хочу привітати Українську Асоціацію футболу з такою акцією. Молюся за мир🙏🏻 – написав Кріштіану Роналду.
Усі кошти з аукціону, а це 70 тис гривень, спрямують на придбання медикаментів для захисників.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.