Гроші Фото

Франківська влада розвиватиме туризм за гроші ЄС

Google+PinterestLinkedInTumblr
Сьогодні, 5 серпня, відбулась інавгураційна конференція проекту «Івано-Франківська область – край для туризму».
DSCN4695

За допомогою проекту чиновники планують покращити соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття, передає “Бліц-Інфо”.

DSCN4616

ОДА розпочала проект у серпні цього року за фінансової підтримки Євросоюзу, бо стала одним із переможців першого конкурсу програм в рамках проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Цей проект спрямований на підтримку Уряду України в розробці та реалізації регіональних реформ. А також він сприятиме суспільному, економічному та територіальному розвитку держави.

DSCN4623

За словами координатора проекту Наталії Гасюк, він передбачає розробку Регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016 – 2020 роки.

DSCN4652

Зокрема, це створення та оснащення обласного центру розвитку туризму, забезпечення підвищення якості туристичних послуг, будівництво двох «центрів гостинності» для зупинок туристичних автобусів та нетривалого відпочинку туристів та виготовлення путівників та вказівників.

DSCN4643

Крім того, передбачається проведення круглих столів та конференцій з питань розвитку туризму, видання рекламних друкованих матеріалів, забезпечення участі області у національних та міжнародних туристичних виставках.

Як зауважив заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Любомир Слободян, цей проект є особливим тим, що він буде частиною Стратегії регіонального розвитку Івано-Франківської області на період до 2020 року. І завдяки ньому ми зможемо  дати зрозуміти світу те, що наша область є мальовничим туристичним краєм.

«Розбудова нашого краю саме в галузі туризму дасть нам змогу бути вільними. Тому зараз основним нашим завданням є те, щоб використати даний нам ресурс, і довести всім що Івано-Франківщина це один з кращих регіонів, де розвивається туризм», – наголосив Любомир Слободян.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.