Гроші Світ

Франківська мерія придбала сміттєсортувальний комплекс за 11,9 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Управління капітального будівництва міськвиконкому провело у системі онлайн закупівель Prozorro відкриті торги на закупівлю сортувально-подрібнюючого комплексу для сортування твердих побутових відходів (ТПВ).

Очікувана вартість – 12 млн грн. У торгах взяли участь дві фірми – ТОВ “Золочів ТХ” та ТОВ “Хаммель-Україна”. Із пропозицією у 11 935 тис грн перемогло львівське товариство “Хаммель-Україна” – представник німецького виробника обладнання по переробці твердих побутових та промислових відходів фірми Hammel.

Повідомлення про укладення договору оприлюднили у понеділок, 13 листопада.

Цьогоріч через систему Prozorro “Хаммель-Україна” виграло тендери на сміттєсортувальну лінію для КП “Хмільниккомунсервіс” та Калинівської міської ради у Вінницькій області, комунального підприємства міста Гадяч на Полтавщині. А у 2016 – для КП Енергодарської міської ради, що у Запорізькій області.

Потужність комплексу – не менше 50 тис тон в рік. Продуктивність: 12-15 тон ТПВ  на годину. Рік випуску обладнання комплексу 2017. Сортувально-подрібнюючий комплекс з переробки ТПВ складатиметься з мобільного шредеру, сортувальної лінії та пакувального пресу.

Монтуватимуть комплекс на полігоні твердих побутових відходів поблизу села Рибне Тисменицького району. Гарантійний термін експлуатації – 1 рік. За умовами тендеру, період постачання – до 31 березня 2018 року.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.