Гроші

Івано-Франківськ вкладе ще півмільйона в ремонт вулиці Шевченка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради оприлюднив звіт про укладений договір на додаткові роботи з реконструкції вулиці Шевченка на ділянці від Січових Стрільців до Гординського.

Договір уклали з ТзОВ  “Моноліт-ІФ” на 582 209 грн. При цьому в департаменті відмовились повідомити “Репортеру” інформацію про те, які саме роботи будуть проводити. Завідувач сектора державних закупівель Тетяна Бойчук сказала по телефону,  що має вказівку не розголошувати інформацію щодо тендерів, інформаційного запиту не вимагала.

Начальник департаменту Михайло Смушак  теж телефоном сказав, що не знає, про які роботи йдеться, бо з минулого тижня і до кінця цього він – у відпустці. Однак договір, оприлюднений на Prozorro датований 8 грудня і підписав його Смушак. Додатки до договору з кошторисом і графіком виконання робіт департамент не завантажував у систему.

Договір зареєстрували за кодом ДК 021:2015: 45233000-9 — Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, доріг.

Нагадаємо, фірма “Моноліт-ІФ” перемогла у тендері з реконструкції вулиці Шевченка на ділянці від Січових стрільців до  Гординського. Департамент декларував очікувану вартість 4 085 тис грн. “Моноліт-ІФ” запропонувала найменшу – 3,78 млн. грн. У липні 2016 року з фірмою підписали договір. Згодом, у серпні цього року, департамент житлової, комунальної політики та благоустрою підписав з “Моноліт-ІФ” додатковий договір – на 385,6 тис грн.  А 8 грудня – ще на 582, 2 тис грн. Отже, загалом за  один об’єкт  “Моноліт-ІФ” отримує з міського бюджету майже 4,8 млн грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.