Гроші Соціум

Франківськ – на 15 місці у рейтингу міст за активністю в онлайн-аукціонах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прозорро.Продажі склали щорічний рейтинг міст, які найактивніше реалізовували свої активи через онлайн-аукціони. У 2023 році Івано-Франківськ посів 15 місце у рейтингу.

Перше місце у рейтингу зайняло місто Золотоноша Черкаської області. На другому й третьому – Балта в Одеській області та Київ. Івано-Франківськ перегнали й інші міста на заході України, такі як Тернопіль, Луцьк, Львів, Рівне та Чернівці.

рейтинг міст, підсумки року

Загалом до рейтингу потрапили 26 міст, які найактивніше реалізовували свої активи. Сумарний дохід громад, що потрапили до цьогорічного рейтингу, склав майже один мільярд гривень.

Державні онлайн-аукціони у 2023 році допомогли заробити до місцевих бюджетів щонайменше 1.6 млрд гривень. Це приклад того, як підвищення спроможності кожного окремого міста чи селища наближає нас до відновлення економіки країни загалом, — каже заступник Міністра економіки України Олексій Соболев. 

До першої п’ятірки міст із найвищою ефективністю управління майном через онлайн-аукціони потрапили також Луцьк та Лубни. Міські бюджети заробили понад 12.5 млн та майже 4.8 млн гривень відповідно від реалізації комунальних активів.

Читайте також: Франківськ придбає ще 1000 fpv-дронів у тієї ж фірми з Надвірної

У порівнянні з першим роком повномасштабного вторгнення у 2023 році ще кілька десятків міст повернулися до реалізації активів через державні онлайн-аукціони. Загалом у 2023 році з системою працювали 334 територіальні громади, які оголосили понад 7.3 тисячі успішних торгів з малої приватизації, оренди комунального майна та здачі в оренду й продажу земель. І це можливість для громад самостійно генерувати надходження до своїх бюджетів й залучати бізнес, який викуповує та бере в оренду комунальні активи, — додав Сергій Бут, СЕО Прозорро.Продажі.

До топ-10 міст за підсумками 2023 року також увійшли Чернівці, Дніпро, Тернопіль, Львів та Кременчук.

Львів, який посів дев’яту сходинку, за результатами минулого року залучив найбільше коштів у системі серед усіх міст. Мала приватизація, оренда та земля принесли до його бюджету майже 160.4 млн гривень.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.