Гроші

Франківщина отримала 2 мільйони гривень субвенцій на спортивні школи

Google+PinterestLinkedInTumblr

З початку цього року фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл із фонду соціального страхування було припинено.

Про це повідомив міністр молоді і спорту Ігор Жданов сьогодні під час відеоконференції-селекторної наради з питань розвитку сфери фізичної культури та спорту, інформує прес-служба ОДА.

Як пояснює урядовець, при внесенні змін до державного бюджету вдалося виділити субвенцію в розмірі 100 мільйонів гривень, додаючи, що вже за три місяці видатків надійшло в сумі 42 мільйони.

Начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк зазначив, що в Івано-Франківській області є 53 спортивні школи, з яких 23 фінансувалися з фонду соціального страхування. Розмір субвенцій, які були залучені в область, складають 1 млн 985,2 тис. гривень. Управлінець підкреслив, що державна дотація чітко розприділена між ДЮСШ.

“Спортивні школи, які фінансувалися за рахунок соцстраху, наразі підтримуються за рахунок наданих субвенцій, а також місцевих бюджетів. Субвенція надійшла фізкультурно-спортивним товариствам “Спартак” та “Україна”. Решта дотацій пішли на Коломийську та Надвірнянську районні державні адміністрації. Фінансується також й баскетбольна школа “Говерла”. Тому в області проблемних спортивних шкіл наразі немає”, – сказав Ростислав Микитюк.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.