Гроші

Фортечний провулок у Франківську реставруватиме фірма із Тлумача

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Департамент містобудування,архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради опублікував звіти про укладені договіри. Комплексну реставрацію фортечної стіни Фортечного провулку у Франківську фірма ПП “Єврокрок” проведе за 90 498,09 грн. Ще  236 339,66 грн департамент заплатить цій фірмі за реставрацію кам’яниці на Мазепи, 5.

До теми: “Експерт-реставрація” отримала договори на ще два фасади пам’яток у Франківську

За умовами тендерів роботи мають бути виконані до 31 грудня 2017 року. За реставрацію візьметься тлумацька фірма ПП “Єврокрок”, яка минулого року отримала замовлення на реставраційні роботи — загалом на 2,3 млн грн.

Керівником і співзасновником ПП “Єврокрок” є Володимир Тихоліз. За даними державного реєстру фізичних і юридичних осіб, співзасновниками фірми є ще Ігор Петрук та Ярослав Ткачук. За даними пошукової системи Youcontrol, співзасновницею ПП “Єврокрок” була Світлана Нижник, теж тлумачанка.

До теми: Фортечний провулок у Франківську засяяв різними кольорами (ФОТО)

ПП «Єврокрок» отримало минулого року від департаменту замовлення на реставраційні роботи — загалом на 2,3 млн грн. Колишньою співзасновницею фірми зазначена Світлана Нижник. Як пояснив тоді “Репортеру” нині вже колишній головний архітектор міста, Дмитро Нижник, це дружина брата. За словами Нжника на час тендеру вона вже не була у засновниках фірми.

Нагадаємо, у 2016 році до Дня Незалежності міська влада Івано-Франківська, з оркестром, співами та голубами, відкрила оглядовий майданчик на ратуші та Фортечний провулок. Оживити туристичні принади закерував міський голова Руслан Марцінків. Роботи доручили архітектурному департаменту. На все про все дали кілька місяців. На  реконструкцію витратили 800 тисяч гривень.

До теми: У франківській пам’ятці архітектури розібрали дах – власник готується до реставрації солодового цеху (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.