Гроші

У дитлікарнях франківська облаштують «Кімнати позитиву» – гроші збирають на спільнокошті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Благодійний фонд «Відкриті очі», заснований ІТ-компанією SoftServe, збирає кошти на реалізацію проекту «Кімнати позитиву 2.0» в дитячих лікарнях Івано-Франківська, Рівного, Харкова та Дніпра. На реалізацію проекту у чотирьох містах України необхідно 615 тис. грн, 230 тис. з яких вже зібрано.

Частину коштів було передано організаторами конференції IT Weekend Ukraine. Вони перерахували 25% від вартості проданих квитків на втілення проекту «Кімнати позитиву 2.0». Крім того, Іван Лешко, VP Client Success, SoftServe, нещодавно видав книжку “Common sense по-українськи”, і всі кошти від проданих примірників автор передає на реалізацію благодійного проекту. БФ «Відкриті очі» запрошує до співпраці усі компанії, які бажають долучитися до доброї справи. На сайті Фонду можуть здійснити пожертву усі, хто хоче полегшити тривале перебування у діток у лікарнях.

Кімната позитиву – це яскравий, комфортний та функціональний простір для дітей, які проходять довготривалу терапію у лікарнях. Проект має на меті покращити умови перебування маленьких пацієнтів у лікарні. Щоб діти не залишалися на одинці з хворобою та не почувалися відірваними від звичайного життя, у кімнаті буде 4 зони: творча, ігрова, читальна та освітня зі спеціально підібраними дитячими іграшками та матеріалами для розвитку. Діти зможуть весело проводити час, читати, наздоганяти шкільні заняття, займатися творчістю, а головне – отримувати позитивні емоції, які сприяють швидшому одужанню.

У жовтні 2017 року Фонд вперше реалізував такий проект у Вроцлавській дитячій клініці ендокринології та діабетології (Польща) спільно з Асоціацією Pozytywne.com та партнерами. Ідея створення такої кімнати виникла у співробітників розробницького центру SoftServe у Вроцлаві. Вони звернулися з цією ідеєю у БФ “Відкриті очі” компанії SoftServe і проект взяли в роботу. До фінансування проекту долучилися співробітники компанії в Україні, Польщі та Болгарії, другу половину необхідних коштів надала компанія зі свого бюджету.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.