Гроші Світ

“Експерт-реставрація” отримала договори на ще два фасади пам’яток у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини Франківської міської ради в онлайн платформі закупівель Prozorro зареєстрував два договори на реставрацію фасадів кам’яниць по вулиці Шевченка, 24 і Шевченка, 30 – як єдиний комплекс з фасадом від вулиці Гординського.

Вже вкотре департамент вкладає прямі договори, бо торги по цих тендерах двічі не відбулися, тож департамент мав право. Цього разу договіри уклали з ТОВ “Експерт-реставрація” на суму 314 056,60 грн і 635 959, 20 грн відповідно.

ТОВ “Експерт-реставрація” отримала реєстрацію у 2015 році.  За даними аналітичної платформи «YouControl», її основний вид діяльності – організація будівництва будівель. Керівником фірми зазначений Гоголь Ігор Дмитрович. Розмір статутного капіталу складає 100 000 гривень.

Минулого року ТОВ “Експерт-реставрація” виконало реставрацію фасадів житлових будинків №7 та №9 по вулиці Мазепи вартістю понад 1 млн грн. А минулого тижня фірма отримала договір на реставрацію фасаду по вулиці Шевченка, 22.

До теми: Пам’ятки чекають. Як у Франківську рятують столітні кам’яниці (ФОТО)

Нагадаємо, у жовтні 2017 року департамент архітектури уклав одразу два прямі договори на реставрацію фасадів – на Шевченка, 44 та Курбаса 5-7-9 – з новоствореною фірмою ТзОВ «Планетабуд». Фірма лише недавно отримала ліцензію на реставраційні роботи. Згідно з договорами, заробить вона 756 138 грн і 941 695, 20 грн відповідно.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.