Гроші Люди

Двоє уродженців Прикарпаття увійшли до сотні найбагатших українців

Google+PinterestLinkedInTumblr
У щорічному рейтингу найбагатших українців, який щороку укладає редакція тижневика «Фокус», фігурує двоє бізнесменів, які народилися на Прикарпатті.

Загальна вартість їх активів оцінюють у 444 млн доларів США. Рейтинг «100 найбагатших людей України 2021» видання опублікувало 10 вересня, пише Zaxid.net.

Найбагатший уродженець з Прикарпаття Анатолій Шкрібляк посів 56 місце у рейтингу зі статком 234 млн доларів. У його власності одна з найбільших девелоперських компаній України — Budhouse Group, яка керує п’ятьма торговельними центрами. Серед яких: ТРЦ Fabrika в Херсоні, ТРЦ Lubava в Черкасах і ТРЦ Forum у Львові, а також готелем Khortitsa Palace в Запоріжжі. Також він контролює роботу трьох ТЕС і володіє аграрною компанією Agricom Group.

Другий найзаможніший за статками бізнесмен, який народився на Івано-Франківщині, Олександр Косован. 34-річний засновник IT-компанії MacPaw посів 63 місце з активами у 210 млн доларів. Серед найбільш відомих її продуктів – програма для очищення комп’ютерів Apple CleanMyMac. У 2019 році Олександр Косован був одним з спонсорів партії «Голос» .

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.