Гроші

Друк на конвертах: зробіть свій бренд упізнаваним

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кожен знає цю відому життєву істину: гарне перше враження можна справити лише один раз! Тому, коли ви будете вибирати вид ділового листування, зупиніть свій вибір на найбільш якісному, привабливому і елегантному оформленні конверта. Завдяки стильному корпоративному листуванні ваша компанія або ви особисто легко зможете виділитися на тлі конкурентів. На позитивний імідж бренду впливають різні чинники. Одним з них є візуальна ідентифікація, в яку входять елементи друкованої продукції компанії: фірмові бланки, візитні картки і конверти з логотипом.

Невже друк конвертів заслуговує такої великої уваги? – запитаєте ви. Так. Конверти з фірмовим принтом є надзвичайно важливим елементом візуальної ідентифікації бренду. Аналізуючи свій багаторічний досвід, наша компанія Принт Маркет зрозуміла, що до друку корпоративних конвертів слід підходити серйозно. Ми пропонуємо друк на всіх стандартних форматах паперових конвертів. Також це можуть бути конверти з прозорими віконцями, і з індивідуальним типом запечатування і написом. Ми можемо запропонувати друк на конвертах Delux для клієнтів, які хочуть справити враження безкомпромісної елегантності і унікальної форми корпоративної переписки. Незалежно від обраного типу конверта, ми забезпечуємо високу якість друку і приділяємо увагу найдрібнішим деталям. Для нас важливий відмінний друк і професійне обслуговування клієнтів. Завдяки привабливій ціні і експрес-доставці фірмових конвертів, ми завоювали довіру як невеликих, так і великих компаній, а також індивідуальних клієнтів. Наші досвідчені менеджери завжди раді проконсультувати вас по вибору правильного типу конверта. А наші висококваліфіковані графічні дизайнери можуть створити для вас унікальний малюнок, який приверне увагу одержувачів своєю креативної формою. Ви можете замовити як оптові, так і невеликі мінімальні тиражі для коротких рекламних кампаній або спеціальних заходів.

Ми виготовляємо конверти, які ідеально підкреслять ваш діловий профіль. Завдяки нашій високій спеціалізації, ми можемо надати одну з кращих пропозицій на українському ринку. Ми дотримуємося найвищих стандартів якості в області друку і орієнтуємося на своєчасність і надійність виконання кожного замовлення. Ми надаємо конкурентоспроможні ціни, що роблять нашу пропозицію дуже привабливою. Замовте фірмові конверти в Принт Маркет і ви отримаєте:

  • Унікальний графічний дизайн. Якщо у вас немає готового дизайну зображення або логотипу, ми зробимо це для вас на найвищому художньому рівні. Якщо у вас є власний проект, зв’яжіться з нами, перш ніж замовляти, щоб обговорити технічні можливості його реалізації.
  • Підвищення впізнаваності бренду завдяки елегантним і привабливим фірмовим конвертам. Якщо у вашої фірми є чітка і послідовна візуальна ідентифікація (загальний корпоративний стиль), то це підтверджує ваш професійний і серйозний підхід до бізнесу.
  • Гарантія високої якості. Друк виконується за найсучаснішими технологіями з використанням якісних витратних матеріалів і конвертів найвищої якості від відомих виробників з країн ЄС. Конверти, які ми використовуємо, відповідають всім міжнародним вимогам якості.
  • Відкритість для ваших потреб. Ми дуже добре вивчили процеси друку фірмових конвертів. Для нас немає нічого неможливого, ми постараємося виконати будь-яке, навіть найскладніше замовлення.
  • Професійна підтримка. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, що стосуються дизайну і друку конвертів. Ви отримаєте професійні поради без будь-яких зобов’язань з вашого боку.

Якщо ви хочете, щоб ваше листування відрізнялася від пропозицій конкурентів, надайте корпоративним конвертах привабливий зовнішній вигляд. Замовте у нас конверти, які ідеально підкреслять ваш діловий профіль.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.