Гроші

Дорогу Львів–Івано-Франківськ відремонтують з десятирічною гарантією

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

29 липня відбудеться останній тендер на ремонт доріг Прикарпаття. На торги виставлять три лоти. Про це під час прес-конференції 25 червня повідомив голова ІФ ОДА Олег Гончарук.

За його словами, перший лот – дорога Н-9 Львів – Івано-Франківськ, ділянка довжиною 78 км, кошторисна вартість 463,8 млн грн. Кабмін виділив на цю дорогу 310 млн. Другий лот – дорога Н10 Стрий – Чернівці, відтинок Долина – Калуш, кошторисна вартість 129,2 млн грн. На її ремонт виділено 40 млн грн. І третій лот – дорога Р-24 Татарів – Ворохта – Косів, кошторисна вартість 159,8 млн грн. Уряд передбачив на ремонт 75 млн грн.

Роботу з будівництва доріг розпочнеться в середині серпня, орієнтовно 15-16 числа.

В свою чергу голова Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Микола Проців розповів, що дорогу Львів – Івано-Франківськ ремонтуватимуть за технологією холодного ресайклінгу. За цією технологією трасу відремонтують з гарантією на 10 років. Орієнтовна вартість такого ремонту складає майже 6 мільйонів гривень за один кілометр. Дві інші ділянки матимуть гарантію 6 років, відповідно й фінансування буде менше.

Щоб контролювати проведення ремонтних доріг при облдержадміністрації буде створена контрольно-ревізійна група, яка працюватиме в режимі онлайн. До неї ввійдуть представники силових структур, контролюючих органів та представники громадськості.

Крім того, з обласного бюджету виділять 14 млн на поточний ремонт найпроблемніших ділянок по області.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: