Гроші

Донат дня. Волонтери збирають 7 млн грн, щоб зігріти бійців на фронті

Google+PinterestLinkedInTumblr

Волонтери з Демсокири оголосили акцію “Заряди армію”. Вони збирають гроші на генератори, газові балони, пічки, павербанки та інші дуже потрібні речі для бійців на фронт. Про це у соцмережі зокрема повідомила активістка, поетеса, блогерка Тетяна Комлик (Татуся Бо), пише Репортер.

Донат дня. Волонтери збирають 7 млн грн, щоб зігріти бійців на фронті

Моя подруга кожен раз, коли вимикають світло в неї в районі, виходить надвір щоб зловити хоч якось мобільний інтернет і донатить тим, хто збирає на генератори й зарядні станції для бійців, – пише Тетяна. – Вона пояснює це так: “Щоб у мене було світло, воно спочатку повинно бути у хлопців на передовій. Бо це вони зупиняють на підльоті ті срані іранські мопеди, вони збивають ракети. Бо це завдяки їм у мене світло відсутнє лише 4 години на добу, а не зовсім і назавжди”.

До теми: Донат дня. Франківський Клуб метикуючих збирає гроші на ремонт автівки для 10 бригади

За її словами, такого попиту на генератори, батареї та обігрівачі у волонтерів ще не було. Відмовити військовим неможливо, тому оголошують збір — 7 млн грн, “щоб зарядити та зігріти армію”.

На ці гроші планують купити: 50 генераторів, 1000 газових балонів, 1000 ламп, 200 плит для приготування їжі, 150 обігрівачів, 150 печей, 100 бензопил, 100 павербанків, 30 суперпаверів, 15 сонячних панелей та ще багато іншого.

До теми: Донат дня. Франківець, госпітальєр Мишко Адамчак просить допомогти

Це багато, так, але це можливо. Вони б’ються заради нас. Ми маємо жити й працювати заради них, – додає Тетяна Комлик.

Реквізити:

Гривня, валюта, крипта — https://bit.ly/33x63od

Карта — 5169 3351 0047 5223

PayPal — [email protected]

Важливо: обираючи в «Payment type» між опціями «For goods and services» та «For friends and family», варто обрати «For friends and family».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.