Гроші

Де зараз отримати кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську за 24 години?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кредитування під заставу нерухомості – розумний варіант для потенційних позичальників, які потребують великої суми грошей під невеликі відсотки з мінімальною бюрократією. Як відомо, заставна позика якраз відповідає таким критеріям, на відміну від багатьох споживчих кредитів, і тим більше мікропозик у МФО. 

     В Івано-Франківську зараз власники квартир та будинків можуть розраховувати на вигідні кредитні пропозиції, та все ж перед підписанням кредитної угоди варто приділити час пошуку чесного кредитора. Де і на яких умовах можна оформити кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську в 2023 році? Шукаємо раціональні кредитні продукти.

кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську_1

Як змінились ціни на нерухомість в Івано-Франківську після початку війни?

     З початком повномасштабної війни в Україні відзначається нерівномірне зростання вартості нерухомості у західних регіонах країни, Івано-Франківськ не є винятком. Невідповідність високого попиту обмеженій кількості пропозицій на купівлю та оренду житла завжди призводить до стрибків цін на квартири/будинки.

     Таким чином, перше серйозне зростання цін на нерухомість ми спостерігали у квітні 2022 року – 50%, піка ціна досягла в середині червня – зростання на 400% порівняно із січнем. Коли економічні та політичні чинники дещо стабілізувалися (початок серпня), вартість “вийшла” на плато, і зараз у середньому квартира в Івано-Франківську коштує близько 1,5 – 1,6 млн грн, середня ціна м2 – 25 380 грн (березень 2023).

     У результаті різниця з довоєнними цінами становить 45-65% залежно від типу нерухомості, розташування, квадратури та інших параметрів. Виходить, що кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську наразі дуже вигідний!

Кредит під заставу в Івано-Франківську

     Будь-який власник нерухомого майна в Івано-Франківську на даний момент має всі шанси отримати гідну кредитну пропозицію. Чим дорожча і ліквідніша нерухомість, тим більша сума і нижча ставка.

      Інше питання, як вирішити проблему з бюрократією та високими вимогами кредиторів. Здебільшого це стосується банків. Навіть якщо у Вас чудова нерухомість, і Ви готові запропонувати її як заставу, це нічого не гарантує.

Які підводні камені Вам можуть зустрітися при зверненні до банку?

 • Обов’язкове офіційне працевлаштування;
 • Є мінімальний поріг доходів;
 • Реальна відсоткова ставка – від 45% річних (крім пільгових держ. кредитів для окремих категорій бізнесу);
 • Схвалення лише з позитивною кредитною історією;
 • Сума – не більше 50% від ціни застави;
 • Різні додаткові витрати – страховка, юрпослуги та комісії.

     Кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську у банку – не найнадійніший варіант. Відмічаємо надто суворий регламент, залежність від облікової ставки НБУ та дороге обслуговування.

кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську_2

Де оформити заставний кредит у Івано-Франківську?

     Вам терміново знадобилися гроші на бізнес, лікування, серйозну покупку? Оформити кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську можна у приватній фінансовій компанії “Кредит 112“.

     “Кредит 112” гарантує клієнтам чесну та швидку угоду, а також набагато вигідніші умови, ніж у будь-якому банку. За майже 20 років своєї історії компанія видала понад 1,5 млрд гривень кредитних коштів, і продовжує надавати фінансову підтримку юридичним та фізичним особам.

     У чому перевага позики під заставу у “Кредит 112”?

 • Немає вимог до рівня доходу та кредитної історії;
 • Сума позики – 80% від ціни застави;
 • Фіксована ставка – 1,5% (18% річних);
 • Термін оформлення – до 24 годин;
 • Немає зайвих витрат на оформлення.

     Щоб оформити кредит під заставу нерухомості в Івано-Франківську, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті компанії або зателефонуйте спеціалісту +38-063-112-5-112.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.