Гроші

Ціни на бензин і дизпаливо на АЗС України почали знижуватися

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На автозаправних станціях України почали знижуватися ціни на бензин та дизельне паливо. Про це повідомляє Хвиля з посиланням на Консалтингову групу А-95, пише Репортер.

Ціни на бензин і дизпаливо на АЗС України почали знижуватися

За результатами оперативного моніторингу ринку, зазначається, що у мережі ZOG (Запоріжжя) бензин марки А-95 з покращеними показниками якості та дизпаливо опустилися в ціні відразу на 8 грн/л, до 55,00 грн/л та 57 грн/л відповідно.

У мережах ОККО та WOG на Прикарпатті бензин А-95 коштує 51 грн/л, дизпаливо – 57 грн.

Мережа Prime також знизила вартість на пальне: на 1 грн/л, до 53,00 грн/л за бензин та до 57 грн/л за дизпаливо. Також дніпропетровська мережа VostokGaz знизила вартість пального на 6-7 грн/л, Chipo та Mango на 0,5-2,5 грн/л.

За словами експертів, ситуація на українському ринку пального потроху покращується, про що свідчить зниження оптових цін. Зокрема, минулого тижня бензин у середньому в Україні можна було придбати за 50 грн/л, а дизпаливо – за 52 грн/л.

Читайте: Друзі везуть допомогу. Як ковалі Норвегії та Швеції об’єдналися задля української перемоги (ФОТО)

Раніше повідомлялося, що   ситуація на АЗС почала стабілізуватися,   і вже у липні українські автомобілісти зможуть заправлятися будь-яким обсягом. Водночас експерти називали червень-липень можливим періодом розв’язання проблеми з нестачею пального.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні