Гроші

Цінні папери від держави – вигідна інвестиція

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Роздумуючи над питанням, куди краще вкласти власні гроші та отримати пасивний дохід, люди зазвичай згадують про депозити, купівлю нерухомості. Звісно, це можуть бути непогані варіанти, але кожен із них потребує власного часу й подолання великих бюрократичних перешкод. Якщо сюди додати чималі податки, невизначеність, то складно назвати саме ці варіанти вигідними. Недавно в ділових ЗМІ все частіше стали згадувати про облігації державної позики. Пропонуємо детальніше ознайомитися з їхніми особливостями.

державні облігації

Коротко про суть державних облігацій

ОВДП — це боргові цінні папери, які випущені з метою залучення додаткових коштів до держбюджету. Якщо людина вирішує купити державні облігації, вона фактично позичає гроші державі під вигідні відсотки.

Серед інших переваг цього виду інвестування спеціалісти називають:

  • велику відсоткову ставку, яка не змінюється протягом усього терміну;
  • відсутність податку на дохід. Часто саме це приваблює інвесторів;
  • гарантії від держави щодо повернення коштів.

Ще одним плюсом таких інвестицій є можливість продати облігації іншій особі в будь-який зручний час.

Як інвестувати в ОВДП

Сьогодні стати власником держоблігацій можна за посередництва банків та інвестиційних компаній. Однією з таких організацій є «Фрідом Фінанс Україна», яка має ліцензії на всі основні види брокерської, дилерської та депозитарної діяльності. У цій компанії надають консультаційні послуги своїм клієнтам, а також допомагають сформувати вигідний інвестиційний портфель.

Для придбання державних облігацій через «Фрідом Фінанс Україна» необхідно залишити запит на консультацію на сайті компанії. Далі спеціалісти допоможуть відкрити рахунок, оформити договір купівлі-продажу ОВДП, дізнатися про графік нарахувань і виплат доходу.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.