Гроші

Чим відрізняються високоякісні двері від звичайних?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ви щойно придбали житло і актуальнім завданням є обрати якісні двері. Ринок пропонує величезну кількість різноманітних моделей як зарубіжних, так і вітчизняних виробників. Звичайно краще обирати українскького виробника, адже це якість, сучасний затребуваний дизайн. А якщо обирати двері від виробника, то ви гарантовано зробите вігідне придбання.

Отже, на що звернути увагу при купівлі конструкції, як відрізнити якісний виріб від дешевої підробки.

Дверні петлі

Високоякісні двері вають внутрішні петлі, що забезпечує стійкість конструкціі до злому. Такі двері неможливо підчепити або зняти за допомогою лому чи іншим інструментом. Дотого ж, моделі з внутрішніми петлямі забезпечують більш якісну звукоізоляцію.

двері

Товщина полотна

Дверне полотно якісної конструкціі має бути не тошним, аніж 1,5 мм. Оптимальнім вважається 2 мм, що забезпечую повноцінную тепло- і звукоізоляцію. З такими дверями в оселі стає затишно і тепло. Тому цей момент особливо важливий для мешканців квартирних будинків або домівок розташованих поблизу проїжджої частини.

Кількість замків

Замків повинно бути два. Якщо встановлений один замок поцікавтеся у продавця, чи дозволяє конструкція двері встановити другий замок і якщо немає, краще відмовтеся від таких дверей, бо це один з “символів” неякісного виробу. Один замок не перешкода для злодія, його він відкриє без особливих зусиль, причому будь-якої конструкції.

Крім того важливо, щоб кожен з замків відрізнявся системою пристроїв запору і ключових конструкцій. На відпирання конструктивно різних замків знадобиться набагато більше часу, і злодій не буде возитися з ними довго, побоюючись бути поміченим сусідами або приїзду поліції.

Український виробник Viknar’off знається наскільки важливий цей момент, тому на всі двері встановлюють надійні якісні замки з провідними системами запору і ключових конструкцій.

Утеплювач

Це обов’язковий атрибут вхідної металевої двері. Він має бути подвійним. Найкращим вважається пінопласт та мінеральна вата. Перевірити якість дверей за цим критерієм можно постукуванням по всій площіні полотна. Якщо ви чуєте глухий та рівномірний стукіт звук – конструкція якісна.

Фурнітура

Як і вікна від українского виробника Вікнарьов Івано-Франківськ, всі двері наділені виключно якісною фурнітурою та механізмами. Тому вони тихо и легко відчиняются, а краса ручок різноманітного дизайну, лаконічного кольору затьмарить моделі зарубіжних виробників.

Постовий: Двері українскького виробника Viknar’off – гарантована якість, стильний дизайн, безпека та затишок вашої оселі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.