Гроші Світ Фото

“Чи справедливо, що солдати отримують 2-3 тисячі грн., а поліцейські – вісім? Не знаю”, – Мустафа Найєм у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 14 вересня, у приміщенні обласного управління внутрішніх справ відбувся брифінг, в якому взяли участь начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Віктор Шкутов та народний депутат України Мустафа Найєм. На зустрічі обговорили процес формування патрульної поліції в Івано-Франківську.

До теми. Відкрийте, поліція! До чого готуватися кандидатам та куди подінуться старі міліціонери

12023041_507179189459090_1154382703_n

На сьогодні у Франківську подали майже 4000 заяв. Серед кандидатів – 63% чоловіків. Претендентів у нову поліцію з вищою освітою – 60%. Крім того, 48% безробнітних проходитимуть тестування, аби поповнити лави Івано-Франківської патрульної поліції.

“Зараз люди активно порівнюють заробітню плату бійців АТО та новоспечених патрульних поліцейських. Чи справедливо, що солдати отримують 2-3 тисячі гривень, а поліцейські – 8 тисяч гривень? Не знаю. Це – реальність, в якій ми живемо, – сказав Мустафа Найєм. – Проте можу запевнити, що поліцейські також щодня ризикують життям, а не просто роблять “селфі” та їздять на машині з мигалками”.

Завершальна стадія прийому анкет – 18 вересня.

Наступний етап, що розпочнеться у понеділок-вівторок наступного тижня – тестування, яке складається з чотирьох пунктів: загальні навички, військово-правнича комісія, фізична й психологічна підготовка та співбесіда, серед членів комісії якої буде два представники громадських організацій.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.