Гроші

Чому власникам торговельного бізнесу вигідно інвестувати в захисні ролети?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кожен власник бізнесу повинен дбати про його безпеку. Особливо це важливо у випадку захисту торгівельних, складських, офісних приміщень. Якщо ви ще не інвестували у захисні ролети, саме час їх встановити. Це рішення може означати різницю між спокійною діяльністю підприємства та великими збитками.

Захист майна

В магазині, на складі чи в офісі можуть знаходитися матеріальні цінності вартістю десятки й навіть сотні тисяч доларів. Можливо, страховка покриє збитки повністю чи принаймні частково. Але крадіжка порушує налагоджений ритм роботи підприємства, створює додаткові незручності для клієнтів. Усе це призводить до непрямих збитків. Навіть страхову виплату вдається отримати не одразу. А що робити, якщо потрібно терміново купувати оргтехніку?

Ролети є потужним стримуючим фактором. Вони автоматично відсіюють значну частину потенційних зловмисників. Навіть якщо вони спробують проникнути у приміщення, на це доведеться витратити більше часу та зусиль.

Запобігання вандалізму

Щоб нашкодити бізнесу, зовсім необов’язково щось виносити з магазину. Вандал може розбити скло, пошкодити товари, змусити організацію припинити роботу на кілька днів. Постраждає й репутація компанії, адже клієнтам важливо бачити, що ви в змозі захистити себе та забезпечити безперебійну роботу бізнесу. Металеві ролети надійно захищають вікна та двері навіть від наполегливих вандалів.

Економія на страхуванні

В деяких випадках встановлення ролетів дозволяє скоротити витрати на страхування об’єкту. Ролети знижують ймовірність пошкодження чи крадіжки майна. Страхові компанії враховують це при оцінці ризиків і роблять поліс дешевшим. Без захисту магазину, складу чи офісу деякі компанії взагалі можуть відмовити у видачі полісу через надто високі ризики.

Конфіденційність

Якщо працівники перебувають у приміщенні після закінчення робочого дня, вони можуть почуватися некомфортно через відкриті вікна. Жалюзі у Івано Франківську забезпечують конфіденційність, захищають людей від сторонніх очей та різних відволікаючих факторів.

Захист від стихії

Шкоду бізнесу можуть нанести не лише зловмисники, а й погода. Ролети надійно захищають об’єкт від вітру, дощу, снігу та інших погодних впливів. Металеві конструкції також сповільнюють розповсюдження вогню, даючи додатковий час на гасіння пожежі.

Теплоізоляція

Ролети створюють додатковий термоізоляційний шар, який допомагає підтримувати в приміщенні комфортну температуру. Це особливо корисно в спекотну чи холодну погоду, коли потрібно витрачати багато енергії на обігрів чи кондиціонування повітря.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.