Гроші

Чому бійцям 128 бригади не виплачують “бойові”? Коментар Міноборони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У ЗМІ поширюють інформацію зі звинуваченнями в адресу керівництва штабу АТО щодо затягування процесу виплати винагород за безпосередню участь у бойових діях військовослужбовцям 128 гірсько-піхотної бригади, через це у Міністерстві оборони вирішили прояснити ситуацію.

attt2

“Щодо ситуації з невиплатою «бойових» бійцям 128 бригади повідомляємо наступне: командування військової частини порушило терміни, зазначені законодавством, для оформлення документів на виплату цих винагород”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, документи мають бути подані у місячний термін від дня безпосередньої участі підрозділу в бойових діях.

“У цьому випадку документи на виплату за безпосередню участь у бойових діях за період з 03.02.2015 по 18.02.2015 надані до штабу АТО тільки на початку травня”, – повідомили в Міноборони.

Окрім цього, зазначають, відсутні бойові донесення про участь у бойових діях, а в журналах обліку бойових дій відсутня інформація про осіб, які подані для виплати винагород.

“У зв’язку з цим керівництвом штабу АТО прийнято рішення повернути документи на доопрацювання”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за безпосередню участь у бойових діях після видання бойового наказу військовослужбовцям виплачується додаткова винагорода у розмірі 1 тисяча гривень за кожну добу такої участі.

Виплата зазначеної нагороди здійснюється на підставі підтвердження штабу АТО, бойового наказу, журналу бойових дій, бойового донесення та наказу командира військової частини.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні