Гроші

Бурштинська ТЕС реконструює енергоблок за 85 мільйонів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На ДТЕК Бурштинській ТЕС завершується реконструкція енергоблоку №10 в рамках котрої замінено електрофільтр вартістю більше 85 млн грн. Це вже третій енергоблок Бурштинської ТЕС, який проходить реконструкцію з заміною електрофільтрів, повідомили в прес-службі ДТЕКу.

З 2012 року вже два блоки реконструювали. Там також замінили електрофільтри і викиди твердих частинок в атмосферне повітря зменшились у 29 разів на обох оновлених енергоблоках.

«ДТЕК багато інвестує у екологічні покращення та розвиток Бурштинської ТЕС. Окрім заміни електрофільтра в рамках реконструкції, під час капітальних ремонтів на енергоблоках також покращуємо роботу електрофільтрів. В цьому році, після капітального ремонту на енергоблоці №1, де ми замінили 1000 елементів осаджувальних електродів, ми значно підвищили ступінь очистки димових газів, в результаті чого зменшили викиди золи в атмосферу на цьому енергоблоці. У наступному році ми плануємо капітальні ремонти енергоблоків і також будемо покращувати роботу електрофільтрів. З 2012 року ДТЕК скерував 292 млн грн в проекти, які спрямовані на поліпшення екологічної ситуації на Івано-Франківщині. Зокрема це стосується охорони атмосферного повітря, захисту водних та земельних ресурсів, питання поводження з відходами виробництва», – говорить Денис Шмигаль, в.о. директора ДТЕК Бурштинської ТЕС.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.