Гроші

Болехівський ліцей переплатить понад 100 тис грн за генератор – “Наші гроші”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Болехівський ліцей №1 «Академічний» на Івано-Франківщині 20 лютого прозвітував про придбання генератора вартістю 450 тис грн. Постачальником на безконкурентній основі обрали підприємця Володимира Панчищенка.

Відповідно до опублікованого договору, що був підписаний 15 лютого, освітянам дістанеться дизельний генератор Profi-Tec RDSG30-3. Це трифазний апарат виробництва Великої Британії номінальною потужністю 24 кВт. Генератор оснащений чотиритактним двигуном Ricardo K4100D, який може працювати безперервно по 6-7 годин, пишуть “Наші гроші. Львів”.

Зображення ілюстративне

У мережі відповідні генератори продають значно дешевше. Актуальна ціна – 342,44 тис. грн. Відповідні пропозиції є в інтернет-магазинах Сварка-UA та Profitehnika. Актуальність цін нам підтвердили в обох, однак якщо в першому магазині наразі очікують на поставку даного обладнання, то в другому – готові продати товар хоч зараз. У ще одному інтернет-магазині пропонують за 340 тис. грн, актуальність ціни також підтвердили.

У ліцеї придбання обладнання за ціною дорожче ринкової пояснили довготривалим процесом виділення коштів з місцевого бюджету. За словами контактної особи замовника Валентини Мергель, про поставку генератора за ціною в 450 тис грн заклад домовився ще місяць тому, коли ціни на подібне обладнання були вищими. Опісля ліцей чекав поки місцева рада вирішить питання фінансування. Чому після виділення коштів вартість замовлення не переглянули, Валентина Мергель не пояснила. Вона також зазначила, що його «поставили ще 3 тижні тому, без грошей, без проплат». «Дуже довго його шукали, щоб підійшов під нашу котельну».

Постачальник Володимир Панчищенко з міста Одеса зареєструвався в якості підприємця у травні 2016-року. За цей час отримав через Prozorro 9 підрядів на загальну суму  564,24 тис. грн. Замовлення від Болехівського ліцею стало для підприємця найбільшим отриманим від бюджетних організацій контрактом.

За контактним номером постачальника «Наші гроші. Львів» відмовились пояснювати різницю в ціні у даному випадку. Цей номер телефону також вказаний на сайті «Центру технічних рішень», де такий генератор продають за ціною в 342,44 тис. грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.