Гроші

Банки та бізнес: які корпоративі послуги можна отримати?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Банки та бізнес: які корпоративі послуги можна отримати?

Не секрет, що банки надають послуги не лише фізичним особам, а й корпораціям, однак перелік та види таких послуг значно відрізняються. Що саме може отримати бізнес від такої співпраці? Щоб детальніше розібратися в питанні, пропонуємо розглянути основні типи послуг, які надають банки компаніям, а також переваги роботи з фінансовими установами.

Бізнес і банківські послуги: види та переваги

Серед популярних корпоративних банківських послуг розрізняють такі:

 • Відкриття та обслуговування рахунку;
 • Валютні операції;
 • Форвардні операції;
 • Отримання кредитів;
 • Зарплатні проєкти;
 • Відкриття депозитів;
 • Документарні операції;
 • Гарантування;
 • Еквайринг;
 • Інкасація;
 • Відкриття інвестиційних рахунків для вкладень в цінні папери.

Всі ці послуги доступні в АБ «Південний» — https://bank.com.ua/corp. Банк спеціалізується на обслуговуванні бізнес-клієнтів (великий та середній корпоративний бізнес), а також є одним із найбільших комерційних банків України з українським капіталом. Кожен корпоративний клієнт банку «Південний» співпрацює з індивідуальним менеджером.

Тепер розповімо детальніше про деякі з видів перелічених послуг:

Еквайринг. Можливість отримання платежів від клієнтів за допомогою POS-терміналу, онлайн-систем для інтернет-платежів, QR-коду та/або банківського застосунку (з використанням NFC, безконтактної оплати).

Інкасація. Здача готівкового виторгу інкасаторам — озброєним працівникам банку, які на броньованому авто перевозять кошти у відділення банку. Гарантує транспортування суми та забезпечує її зарахування на рахунок.

Форвардні операції. Угоди, за якими клієнт зобов’язується придбати/продати валюту у певному обсязі за визначеним курсом в певну дату. Мінімізує ризики різкої зміни курсу та грошових втрат.

zm3P1ixcVBtpKAAQfz1gQX-CpsSLwQcjXdpGrH1HmuUMv3LWJ3sH-E5gVWDYMmAJz8ajcMXQtJY1rXuOhUWIVRhY9raX7GiwfqXkFVJmb8bcLBwckpF784EhFlW3_ecyrM3Gijm6_q5ze24jlIlW6MY

Валютні операції. До таких відносять не лише обмін та конвертацію валют, а й експортно-імпортні транзакції, міжнародне кредитування, Форекс-угоди, опціонні угоди тощо.

Які ж переваги співпраці бізнесу та банку? Аналізуємо разом:

 1. Можливості. Безготівкові розрахунки, онлайн-платежі, грошові перекази — все це можливо тільки за наявності відкритого рахунку в банку;
 2. Гарантії. Кожен ліцензований банк належить до Фонду гарантування вкладів, який під час та протягом 6 місяців після припинення воєнного стану в разі банкрутства банку гарантує повернення 100% коштів вкладників;
 3. Безпека. Готівку в касі можуть вкрасти, зіпсувати чи знищити, тоді як безготівкові кошти надійно захищені від хакерських атак, зламування та несанкціонованого доступу третіх осіб;
 4. Фінансова вигода. Як правило, тарифи для юридичних осіб, завдяки високому обігу коштів на рахунках, є вигіднішими, ніж тарифи для звичайних користувачів. Крім того, співпраця з банком дозволяє налаштувати канали приймання коштів та не втрачати клієнтів через обмеженість видів оплати.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.