Гроші

Автоматизація обліку товару на складі та в магазині – плюси і мінуси

Google+PinterestLinkedInTumblr

Обладнання для обліку товару на складі – це не новий модний тренд, а обов’язкова техніка для нормального функціонування складу. Його використання значно скорочує час на складські завдання – прийом та відправлення товару, інвентаризацію та ін. Інтернет магазин електронного обладнання shop.reef.ua пропонує всі необхідні для автоматизації пристрої від відомих виробників за доступними цінами.

a0D0XJNsqaaLCWKrcGUDESTFpBmuRMifsgt2P-IRtFVd_hYvPmyI32EQwa8fvmvH64BA8iswZBXUk84myldPMKPhWv0C5TKvdSfJOFS1oih80UJstOJmyWzJbPgEwXEpE7dD_wrkGFtvK3k4qO4K31IvaaNz71QnGHp0DOi25Ubfmhu26p6v0US0qsDBMQ

Яке буває обладнання для автоматизації торгівлі та складу?

Проблеми, з якими стикаються склади та магазини без автоматизації, не унікальні – помилки операторів, невірна ідентифікація, повільна обробка інформації та ін. Всі ці проблеми легко вирішуються за допомогою спеціального обладнання, яке розраховано на роботу в приміщенні з низькою температурою, підвищеною вологістю, пилявою та має потрібну витривалість і ступінь захисту. До нього відносяться:

  • сканери штрихкодів – зчитують інформацію зі штрихкодів
  • принтери етикеток та чеків, а також пластикових карт – друкують самоклеючі стікери, квитанції, картки лояльності (дисконтні картки), пропуски і т.ін
  • пристрої для ручного маркування – етикетувальний пістолет, аплікатор, термодатер. Використовуються для ручного нанесення етикеток на поверхню товару
  • банківське обладнання – лічильники банкнот та монет, детектори валют. Допомагають підраховувати та перевіряти автентичність банкнот
  • ваги – дозволяють виробляти цінники для вагового товару і вносити дані про масу в систему
  • електронні цінники – використовуються для автоматизації управління цінами в магазинах
  • фіскальне устаткування – фіскальний принтер та касовий апарат. Обов’язкове устаткування для фіксації торговельної операції в магазинах та супермаркетах.
  • витратні матеріали для принтерів та ручних маркувальних апаратів (етикет пістолета для цінників, аплікатора) – сировина для виробництва етикеток, чеків, цінників, пластикових карток та ін.

Впровадження такого обладнання значно прискорює зчитування інформації та обробку великих її масивів в режимі онлайн. Така методика дозволяє ефективно використовувати робочі години будь-якого співробітника та швидко приймати рішення на всіх рівнях.

Де купити обладнання для автоматизації торгівлі та складу?

Великий вибір обладнання для автоматизації доступний в інтернет-магазині компанії Риф. На сайті https://shop.reef.ua/ua/markyratory/etyket-pistolety/ ви можете замовити онлайн апарати для цінників, а також інші типи пристроїв для автоматизиції, які доставлять в будь-яку точку Києва та України.

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.